Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Bağcılar Evden Eve

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK 1990 Yılında kurulmuştur. (0532) 6430974

Bu süre içerisinde evden eve nakliye sektöründe,hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi nakliyat, büro malzemeleri ve askılı tekstil taşımacılığı, kurum ve kuruluş taşıma ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır. 

Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamıştır.Geçen zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.zeytinbunru nakliyat
26 yıllık deneyim sonucunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her zaman teknolojiyi de yakından takip etmesini bilmiştir.

Tecrübe ve güven gerektiren bir sektör olan Evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulmuş olan firmamız tüm evden eve nakliye işlerinde gerekli ciddiyet, sürat ve emniyet ilkelerinden şaşmamıştır

   Firmamız şu anda askılı tekstil taşımacılığı, evden eve taşımacılığı başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.


   Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj ve malzemeler ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Faaliyet alanlarının geniş tutabilmek adına  çeşitli boyutlarda Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç filomuz ve araç kasaları mevcuttur.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK ve aşamalarımız sigorta kapsamındadır. Doğal olarak meydana gelebilecek sorun veya kazalara karşı eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınmakta olup oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş bulunuyoruz.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK hizmetlerinde sektördeki öncülüğü bırakmıyor. Taşımacılıkta müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen firmamız büyükçekmece'deki müşterilerimizi  evden eve nakliye hizmeti verirken müşterilerinin taşınmak istediği diğer adrese ev eşyalarınız paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde profesyonel ekibimi ile taşımaktadır

Fabrika Taşıma Bağcılar Evden Eve fabrika taşımacılığının diğer nakliye sektörlerinden farklı olduğunu bilmekte hizmetin en emin ve sağlıklı şekilde yapılabilmesi için de personelinden ekipmanına bu hizmet için kullanacağı her şeyi titizlikle seçmekte ve taşınmayı da aynı titizlikle organize etmektedir.

Fabrika taşıma'nın sağlıklı ve hatasız hızlı bir şekilde yapılması ve zaman işgücü kaybı yaşanmaması için kesinlikle önceden ekspertiz hizmetinin verilmesi şarttır.

Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup, konusunda en deneyimli ve en yüksek tecrübeye sahiptir.

Ücretsiz ekspertiz personelimiz sizlerinde uygun gördüğü anlaşılan saatte gelip fabrikada eşyaların türü, büyüklüğü, hassasiyet gerektiren eşyalar, kaç personel ile taşımanın yapılacağı, hangi ambalaj malzemelerin kullanılacağı yüklemenin ve boşaltmanın nasıl yapılacağı, gerek araç büyüklüğü tespit edilip rapor hazırlanır.

Bu rapor dahilinde size uygun fiyat çıkarılır antlaşma sağlanması halindeki oluşabilecek herhangi bir hataya karşı sigortalama yapılır. Bağcılar Evden Eve Fabrika taşımada bir markadır.