Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Arnavutköy Evden Eve

Şirketimiz  BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK kurumsal kimliğinde tecrübeyi, diğer kurumsal müşterilerinin nakliye ve taşınma işlemlerinde de kullanmaktadır.

Eğer bir üretici ya da hizmet faaliyeti yürüten bir işletme iseniz, ürünlerin ve eşyaların taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Titiz ve istediğiniz şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabiliriz.

Arnavutköy Kurumsal taşıma işlemlerinde firmamız en iyi araçlar en iyi ambalajlama ve paketleme malzemeleriyle ve en önemlisi taşınacak eşyanın durumuna göre o işin en iyi şekilde gerçekleşmesi için o konuda uzman profesyonel ve tecrübeli elemanlarını görevlendirir.

Kurumsal taşıma işlemlerinde ekspertiz eşyanın analizini yapar taşıma için gerekli olan ekip ve ekipmanı belirler maliyetini kurumsal firma temsilcisine teklif şeklinde sunar.

Kurumsal taşıtıcı firmayla anlaşma durumda sözleşme karşılıklı olarak imzalanır.

Şirketimiz taşıma günü işin başına yetkili kişileri tayin ederek işlerinim sorunsuz şekilde bitmesi için gerekli olan tüm işlemleri yapar.

Arnavutköyde Firmamız  BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK Taşımanın başından taşınma işleminin sonuna kadar işe hakimdir ve oluşacak her türlü sorunu çözebilecek imkana sahiptir.

Firmamız kurumsal müşterisine hiç sebep ve nedenden dolayı yapamayacağı işin sözünü vermez.Taşıma günü verdiği sözden fazlasını yapar.