Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

İkitelli Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat olarak güvenli ve sağlıklı bir nakliyenin yapılabilmesi için en başta verilen ambalajlama hizmetinin profesyonel kişilerce kaliteli ve dayanıklı ambalaj malzemesi ile yapılmasın şarttır.

Ambalajlama hizmetinde en dikkat edilmesi gereken husus ambalajlanacak eşyanın türüne göre ambalaj malzemesi seçmektir..

Cam eşyalar için elyaf ve alüminyum folyolar kullanılmalı Sert ve mukavvadan yapılmış özel kutular kullanılmalı üstlerine uyarı yazısı yazılmalıdır.

Elektronik aletlerin ambalajlanması hava kabarcıklı özel naylonlara sarılmalı üzerleri oluşabilecek ani sarsıntılara karşı mukavvalarla sarılıp korunur hale getirilmelidir.

Beyaz eşyaların ambalajlanması çok dikkatle yapılmalı baloncuklu naylonlara sarılıp üzerleri iyice örtülmeli araca yüklenirken dikkat edilmeli devrilme ihtimaline göre araç içine özel kayışlarla tutturulmalıdır.

Mobilyaların sökülmesi ve taşındığı yerde tekrar monte edilmesi için kesinlikle usta marangozlar kullanılmalıdır.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK 1990 Yılında kurulmuştur. (0532) 6430974

Bu süre içerisinde evden eve nakliye sektöründe,hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi nakliyat, büro malzemeleri ve askılı tekstil taşımacılığı, kurum ve kuruluş taşıma ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır. 

Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamıştır.Geçen zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.zeytinbunru nakliyat
26 yıllık deneyim sonucunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her zaman teknolojiyi de yakından takip etmesini bilmiştir.

Tecrübe ve güven gerektiren bir sektör olan Evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulmuş olan firmamız tüm evden eve nakliye işlerinde gerekli ciddiyet, sürat ve emniyet ilkelerinden şaşmamıştır

   Firmamız şu anda askılı tekstil taşımacılığı, evden eve taşımacılığı başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.


   Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj ve malzemeler ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Faaliyet alanlarının geniş tutabilmek adına  çeşitli boyutlarda Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç filomuz ve araç kasaları mevcuttur.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK ve aşamalarımız sigorta kapsamındadır. Doğal olarak meydana gelebilecek sorun veya kazalara karşı eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınmakta olup oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş bulunuyoruz.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK hizmetlerinde sektördeki öncülüğü bırakmıyor. Taşımacılıkta müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen firmamız büyükçekmece'deki müşterilerimizi  evden eve nakliye hizmeti verirken müşterilerinin taşınmak istediği diğer adrese ev eşyalarınız paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde profesyonel ekibimi ile taşımaktadır