Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Beylikdüzü Evden Eve

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve, Banka Taşımacılığı hizmetini en sağlıklı biçimde siz müşterilerine sunan firmamızın bugün nakliye ve taşımacılıkta geldiği başarı tüm verdiği nakliye hizmetlerine yansımış, banka taşımacılığı hizmetinin bağlı olduğu kurumsal taşımacılık alanında lider olmuştur.

Banka Taşıma hizmeti diğer nakliye hizmetlerinin veriliş şekline nazaran daha faklıdır.

Dokümanların özel olarak ayrıştırılması, önemli evrakların kasalar içinde taşınması, büro aletleri ve gereçlerinin özel olarak ambalajlanması, hassas olan dijital aletlerin özel olarak ambalajlanması ve araca yükleme ve boşaltma yaparken dikkat edilmesi gereklidir.

Beylikdüzü Evden Eve hizmet ağının en iyi şekilde işlemesi için bağımsız bir hizmet türü ve anlayışı geliştirilmesini sebep vermiş bugün hizmette en güzel noktaya ulaşılmıştır.

Bankaların en sağlıklı ve güvenli taşınabilmesi için bir güvenlik elemanının ve bir banka yetkilisinin olması zaruri olmakla beraber sigorta kapsamında nakliye verilmesi de şarttır.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK 1990 Yılında kurulmuştur. (0532) 6430974

Bu süre içerisinde evden eve nakliye sektöründe,hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi nakliyat, büro malzemeleri ve askılı tekstil taşımacılığı, kurum ve kuruluş taşıma ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır. 

Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamıştır.Geçen zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.zeytinbunru nakliyat
26 yıllık deneyim sonucunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her zaman teknolojiyi de yakından takip etmesini bilmiştir.

Tecrübe ve güven gerektiren bir sektör olan Evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulmuş olan firmamız tüm evden eve nakliye işlerinde gerekli ciddiyet, sürat ve emniyet ilkelerinden şaşmamıştır

   Firmamız şu anda askılı tekstil taşımacılığı, evden eve taşımacılığı başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.


   Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj ve malzemeler ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Faaliyet alanlarının geniş tutabilmek adına  çeşitli boyutlarda Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç filomuz ve araç kasaları mevcuttur.

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK ve aşamalarımız sigorta kapsamındadır. Doğal olarak meydana gelebilecek sorun veya kazalara karşı eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınmakta olup oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş bulunuyoruz.zeytinbunru nakliyat

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK hizmetlerinde sektördeki öncülüğü bırakmıyor. Taşımacılıkta müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen firmamız büyükçekmece'deki müşterilerimizi  evden eve nakliye hizmeti verirken müşterilerinin taşınmak istediği diğer adrese ev eşyalarınız paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde profesyonel ekibimi ile taşımaktadır