Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Antika Taşımacılığı

 

Hizmet Tipi :

Antika Taşıma hizmeti diğer nakliye hizmetlerine göre talebin yoğun olduğu bir hizmet türü olmasa da taşınacak eşyanın hem anızı hem değeri hem de maddi olarak değeri çok fazla olduğundan bu hizmeti vermek her nakliye firmasın harcı değildir.

Çalışan personelin çok dikkatli olması şarttır.

çünkü en ufak bir hata hem müşteri hem taşıma hizmeti veren firma açısından olumsuz olarak kaçınılmaz sonuçlar doğurabilir.

Antika Taşımacılığı'nda firmamızın tüm gereksinimleri en iyi şekilde karşıladığı ve bu hizmet alanında en deneyimli ve profesyonel ekibe sahip olduğu unutulmamalıdır.

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK evden eve nakliye hizmetine bağlı olarak vermiş olduğu antika taşımacılığında yurtdışından özel olarak ithal edilen baloncukla ve köpüklü ambalaj malzemeleri kullanmakta, buna rağmen verdiği kalitesini fiyatında ki ekonomik fiyat garantisi ile de müşterisine en güzel şekilde sağlamaktadır.

Antika Taşımacılığı profesyonellik ister...BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK ile bu hizmeti en güzel şekilde almak hakkına sahip olabilirsiniz.

Kategoriye bağlı diğer Hizmetler