Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Fuar Taşımacılığı

 

Hizmet Tipi :

Firmalar için ürünlerini müşterilerine en güzel şekilde ulaştırmanın yolu katıldıkları çeşitli fuar, sergi, gösteri ve organizasyonlardır.

Ürünlerin en güzel şekilde eve en güvenli şekilde yerine ulaşmasını isterler bunun içinde taşıma hizmetini verdikleri firmanın işinde uzman olması ve güvenli olmasına kurumsal çalışan belgeleri ile tam bir yasal firma olmasını arzu eder ararlar.

Fuar taşımacılığı hizmetinde bugüne kadar birçok başarılı nakliyeyi gerçekleştiren firmamız, kalitesinden asla ödün vermeden bu hizmetine başarısı ile bütünleştirerek devam etmektedir.

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK olarak amacımız bu hizmeti sizlere güveniniz bazında sunmak bize firmamıza karşı olan saygınızın kaybolmamasını sağlamak tır.

Ürünleriniz, standartlarınız en emin şekilde yerine ulaşacağından asla kuşkunuz olmasın, Gerektiğinde usta marangozlarımız tarafından fuarlarda kullanacağınız standartlar monte edilerek sizlere bu alanda da kolaylık sağlanır.

İstemeniz dahilinde fuar bitiminden sonra tekrar eşyalarınızın istediğiniz yere taşınmasını sağlayarak bu konuda da sizlere yardımcı olabileceğimizi sakın unutmayın.

 

 

Kategoriye bağlı diğer Hizmetler