Satış ve Danışma Hattı: 02125488922 AlmancaİngilizceTürkçe

Kurumsal Taşımacılık

 

Hizmet Tipi :

Fabrika Taşıma BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK fabrika taşımacılığının diğer nakliye sektörlerinden farklı olduğunu bilmekte hizmetin en emin ve sağlıklı şekilde yapılabilmesi için de personelinden ekipmanına bu hizmet için kullanacağı her şeyi titizlikle seçmekte ve taşınmayı da aynı titizlikle organize etmektedir.

Fabrika taşıma'nın sağlıklı ve hatasız hızlı bir şekilde yapılması ve zaman işgücü kaybı yaşanmaması için kesinlikle önceden ekspertiz hizmetinin verilmesi şarttır.

Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup, konusunda en deneyimli ve en yüksek tecrübeye sahiptir.

Ücretsiz ekspertiz personelimiz sizlerinde uygun gördüğü anlaşılan saatte gelip fabrikada eşyaların türü, büyüklüğü, hassasiyet gerektiren eşyalar, kaç personel ile taşımanın yapılacağı, hangi ambalaj malzemelerin kullanılacağı yüklemenin ve boşaltmanın nasıl yapılacağı, gerek araç büyüklüğü tespit edilip rapor hazırlanır.

Bu rapor dahilinde size uygun fiyat çıkarılır antlaşma sağlanması halindeki oluşabilecek herhangi bir hataya karşı sigortalama yapılır. BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE TAŞIMACILIK Fabrika taşımada bir markadır.

Kategoriye bağlı diğer Hizmetler